Free cookie consent management tool by TermsFeed Novinky | SK Slavia Praha Padel

Archiv novinek

Přihlašte se na turnaje na Slavii!
Publikováno: 26.03.2024

termínovka 2024_turnaje.png

V našem areálu na Slavii se budou v letošním roce opět konat turnaje jak pro veřejnost, tak pro soutěžní hráče, každý si může vybrat podle své výkonnosti. Pro veřejnost jsou určené turnaje série ATTour, a to v kategoriích START (začátečníci) a SPORT (pokročilí). Přihlášky na www.babolattour.cz.

Závodní hráčï, kteří jsou registrovaní v České padelové federaci, hrají CUPRA Czech Padel Tour, přičemž v této sezoně bude náš klub organizovat turnaje mužů, žen a juniorů (společný turnaj dívek i chlapců). Výsledky z těchto turnajů a získané body se započítávají do oficiálního celostátního žebříčku ČPF. Přihlášky na tyto turnaje na www.czpadel.cz. Celá tour vrcholí MASTERS - mistrovstvím České republiky, kam postupuje nejlepších 16 párů v každé kategorii.

 

On-line rezervace spuštěny!
Publikováno: 18.03.2024

on line booking.jpg

Možnost on-line rezervace je tady! Svůj zvolený čas hry si můžete nyní sami zarezervovat v novém rezervačním systému, naprogramovaném speciálně pro náš klub. Stačí si registrací vytvořit svůj uživatelský profil a pak si už můžete jednoduše vybrat den a čas, počet kurtů a délku pronájmu (max. 4 hodiny). Při rezervaci se zároveň zobrazí vaše osobní cena v závislosti na tom, zda jste člen klubu či nikoliv. 

V plném komfortu už od 18. března!
Publikováno: 11.03.2024

4. kurt_širší verze.jpg

Příznivé počasí nám dovoluje oznámit, že od pondělí 18. března 2024 startuje na Slavii padelová sezona se vším komfortem! Po zimním omezeném, ale nepřerušeném provozu, otevíráme opět klubovnu, kde se na vás těší rozšířený tým recepčních, k dispozici už budou šatny a sprchy a samozřejmě bar s občerstvením. Spolu s tím také otevíráme čtvrtý kurt s celoproskleným průhledem modelu Padel Deluxe Carbon, který nám dodala firma PADEL SPACE (www.padelspace.cz), a se stejným povrchem jako na ostatních třech kurtech, tedy JUTAgrass v modré barvě.   

Přišla zima - ale hrajeme dál!
Publikováno: 29.11.2023

Od 1. prosince 2023 zavádíme na Slavii tzv. "zimní provoz". Co to znamená? Jedno zásadní - že když si budete chtít v případě příznivého počasí přijít zahrát, MŮŽETE! Vstup do areálu i na kurty zájemcům umožníme a zajistíme, díky vzdálenému přístupu rozsvítíme ve večerních hodinách i světla na kurtech. Musíte jen počítat s tím, že nebudou k dispozici šatny, sprchy, nebo občerstvení (klubovna bude zavřená). 

Tento režim jakési "samoobsluhy" se sníženým komfortem kompenzujeme výrazně sníženou cenou pronájmu kurtu 380 Kč/hod v jakémkoliv čase kterýkoli den. Platba bude možná pouze převodem na účet, nikoliv v hotovosti. 

Svoji hru si samozřejmě vždy musíte dopředu objednat a rezervovat, a to výhradně na tel. 606 03 03 01.  Pokud byste potřebovali půjčit rakety nebo koupit míčky, domluvte se při rezervaci, půjde to.

Kdy bude režim zimního provozu ukončen, dáme vědět, záleží samozřejmě především na počasí, ale vidíme to minimálně do konce února 2024.

Všem přejeme krásný advent a veselé Vánoce. A pod stromečkem nejlépe padelové nádobíčko! 

 

Prodáváme dárkové poukazy!
Publikováno: 21.11.2023

Padel jako dárek.jpg

Máme pro vás tip na skvělý vánoční dárek! Co takhle pořídit svým blízkým padelový zážitek na Slavii? Nabízíme prodej dárkových poukazů buď ve formě individuálních tréninků s padelovým trenérem nebo poukazů na samotný pronájem kurtů.

Dárkové certifikáty obou typů jsou k dispozici buď na 2 hodiny, na 4 hodiny nebo na 10 hodin. Další informace včetně cen voucherů najdete v podrobnějším článku po kliknutí níže na tlačítko "Přečíst".    

     

Do týmu našich trenérů přibyl španělský kouč Alex
Publikováno: 14.11.2023

20231110_150639.jpg

Chcete si zatrénovat se španělským trenérem? Na Slavii nyní máte možnost, protože jsme do trenérského týmu Slavia Praha Padel Academy angažovali Alexe Gallego Mata, španělského kouče, který nyní žije a hraje v Praze. Individuální trénink s Alexem (nebo i trénink ve dvou či ve třech) si můžete domluvit na recepci (tel: 606 03 03 01) už nyní, k dispozici je pondělí až čtvrtek vždy od 17 h dál podle domluvy.  Alex je mj. certifikovaným trenérem České padelové federace s licencí C a také aktivním závodním hráčem, momentálně je na 5. místě celostátního tuzemského žebříčku ČPF. 

Staví se čtvrtý kurt!
Publikováno: 17.10.2023

Všichni, kdo k nám chodíte hrát padel, tak víte, že rezervovat si kurt mezi čtvrtou hodinou odpoledne a desátou večerní ve všední den, je občas obtížné, zájem o tyto časy "po práci" je velký. Věříme, že vás proto potěší informace, že jsme zahájili stavbu dalšího kurtu!

Zemní práce včetně základů a desky jsou hotové a během listopadu počítáme se stavbou samotné konstrukce kurtu. Od začátku nové sezony 2024 tak budou v provozu čtyři kurty. 

A pozor, ten čtvrtý bude "tak trochu jiný", tak se nechte překvapit :-)

 

Klubový turnaj vyhráli L. a F. Karlovští - gratulace!
Publikováno: 09.10.2023

Druhý letošní klubový turnaj pro členy SK Slavia Praha PADEL skončil vítězstvím Lucie a Filipa Karlovských - velká gratulace! Díky kvalitnímu povrchu kurtů a jeho podloží se v neděli 8.10. 2023 turnaj bez problémů uskutečnil, i když ještě na jeho začátku drobně pršelo. Vyrovnanosti zápasů svědčilo, že ačkoliv to nebylo nijak plánováno, do turnaje se přihlásily výhradně smíšené páry.  Druhé místo tak obsadii mix Filipa Reis/Leoš Prokop, třetí skončil pár Karolína Ježková/Lubomír Ježek.

Pro připomenutí, členové PREMIUM, kteří nestartovali na prvním klubovém turnaji na jaře, měli účast v turnaji zdarma.

 

 

 

Klubový turnaj 8.10.
Publikováno: 01.10.2023

V neděli 8.10. 2023 se koná druhý a letos poslední turnaj určený výhradně pro členy klubu SK Slavia Praha PADEL. Přihlášky na recepci klubu osobně nebo na tel. 606 03 03 01, doporučujeme se přihlásit co nejdříve, počet hracích míst je limitovaný.

Členové PREMIUM, kteří se nezúčastnili prvního letošního klubového turnaje, mají účast v turnaji zdarma, pro ostatní je turnajové startovné, které zahrnuje i občerstvení, 600 Kč/osobu, resp. 1200 Kč/dvojici.

Těšíme se na vás.

   

Dětský den Padel Academy
Publikováno: 10.09.2023

Poznat moderní sport, o němž se nyní říká, že je "sexy" nebo "cool". Vyzkoušet si pod dohledem trenérů ZDARMA originální padelové rakety a speciální kurty připomínající obrovské akvárium. Zapojit se do připravených soutěží a her. To vše mohou děti, které přijdou (nebo je rodiče přivedou) v sobotu 16.9. 2023, v čase 14:00-17:00 h na dětské padelové odpoledne, které pořádá Slavia Praha Academy, tréninkový projekt našeho oddílu pro děti a mládež. A komu se tento sport zalíbí, může se do naší tréninkové akademie rovnou přihlásit.

Těšíme se na vás a připomínáme, že vchod do našeho areálu (je součástí venkovního koupaliště Slavia Praha ve Vršovicích) je z ulice Pod Altánem.  

Akci podporuje Městská část Praha 10 a Česká padelová federace. 

AUTO JAROV novým partnerem klubu
Publikováno: 14.08.2023

Největší obchodní dům s automobily v České republice, autosalón AUTO JAROV, se stal oficiálním partnerem klubu. Společnost, která v letošním roce slaví 30. výročí od svého založení, bude prostřednictvím klubu Slavia Praha PADEL propagovat především značku vozů CUPRA. Bezprostředně po podpisu smlouvy nový partner vystavil v areálu klubu SUV model CUPRA Ateca a tak účastníci víkendových turnajů CUPRA Czech Padel Tour a Babolat Tour měli možnost si ho detailně prohlédnout.  "Auto se zájmem okukovali nejen hráči, ale i mnozí návštěvníci venkovního koupaliště, jehož je náš areál součástí, "podotkl předseda klubu Lubomír Ježek.

   

 

Třetí turnaj Babolat Tour má opět nového vítěze
Publikováno: 02.08.2023

Už třetí padelový turnaj pro veřejnost ze série Babolattour hostil areál Slavia Praha v sobotu 29.7. a opět měl nového vítěze. Mezi jedenácti účastníky se jím stal pár Tomáš Urban/Tomáš Stareček, který se poučil z porážky ve skupině a ve finále ji oplatil dvojici Eduard Piňos/Pierluigi Cardoselli.

Další turnaj ze série Babolattour na Slavii se hraje už 12.8. přihlášky tradičně na www.babolattour.cz.

  

Přijďte si zahrát o body do celostátního žebříčku ČPF!
Publikováno: 26.07.2023

Chcete získat body a objevit se na oficiálním celostátním žebříčku České padelové federace nebo si vylepšit své postavení na něm? Přijďte v neděli 6. srpna 2023 na Slavii na turnaj mužů kategorie 100 ze série CUPRA Czech Padel Tour. Na ty, kterým se bude dařit nejvíc, navíc čekají prize money ve výši min. 10.000,- Kč. Přihlášky do středy 3.8. do 12:00 h na www.czpadel.cz, upozorňujeme na podmínku registrace v ČPF. 

Kromě toho se ve stejný den bude hrát i turnaj žactva a dorostu (věk 10-18 let, společně holky i kluci), do nějž se mohou přihlásit i děti neregistrované v ČPF! 

Babolat Tour - turnaje pro veřejnost na Slavii
Publikováno: 24.07.2023

Už tuto sobotu 29.7. 2023 se v padelovém areálu na Slavii koná další turnaj ze série Babolat Tour pro veřejnost. Hlaste se na www.babolattour.cz, kapacita je omezena! Do konce sezony je naplánováno ještě pět dalších turnajů, mrkněte na přiloženou termínovku.  

Slavia Padel Academy je tu pro vaše zlepšení
Publikováno: 17.07.2023

Vyzkoušejte Slavia Praha Padel Academy! Začínáte s padelem a chcete znát základní pravidla a údery? Nebo už základy máte a potřebujete si nyní vylepšit techniku, taktiku či pohyb na kurtu, abyste se co nejrychleji zlepšili a dosahovali lepších výsledků? Využijte programu Slavia Praha Padel Academy (SPPA), kde se vám budou věnovat naši kluboví trenéři.   

U nás se hraje bezpečně hned po dešti!
Publikováno: 17.07.2023

Na nových kurtech v našem klubu se nemusíte obávat hrát ihned po dešti. Moderní technologie konstrukce všech kurtů s maximálně propustným podložím, odvodňovacím sklonem a speciálním padelovým kobercem dle aktuálních vývojových trendů umožňují rychlý průsak dešťové body a vysychání povrchu. Jakmile  přestane pršet, z reálných zkušeností posledních týdnů jsou naše kurty připraveny k bezpečné a bezproblémové hře do 15 minut. 

Nemusíte tedy v některých případech rušit své rezervace, pro ujištění si můžete zavolat na recepci, tel: 606 03 03 01.  

  

Trenérský kurz licence C
Publikováno: 10.07.2023

Na kurtech SK Slavia Praha PADEL se ve dnech 22.-24.9. 2023 uskuteční trenérský kurz pořádaný Českou padelovou federací a padelovou školou Playpadel 1 k získání oficiální licence trenéra kategorie C. 

Cena třídenního kurzu (pátek 17-21 h, sobota 9-21 h, neděle 9-18 h) je 4900 Kč, registrační poplatek zasílejte na č. účtu: 2500830157/2010, variabilní symbol je členské číslo hráče v ČPF, do poznámky uvádějte heslo "trenérský kurz Slavia"

Přihlášky a další informace získáte na info@czpadel.cz

Zájemci, zaregistrujte se včas, počet míst je omezen!

Partneři