O klubu

Padelový klub SK Slavia Praha PADEL, z.s. vznikl v roce 2022 a v témže roce byl přijat Valnou hromadou SK Slavia Praha jako oficiální členský oddíl tohoto početně největšího a historického sportovního spolku v České republice. Krátce na to se stal součástí České padelové federace a ihned se přiřadil k největším padelovým klubům v Česku.

Klub ke své činnosti využívá padelový areál v Praze-Vršovicích, kde v rámci venkovního koupaliště (za zimním stadionem) disponuje čtyřmi otevřenými padelovými kurty a klubovnou se sociálním zázemím.

Ambicí klubu je rozšiřovat vlastní členskou základnu, ale poskytovat možnost hry i nečlenům. S pomocí trenérského týmu zajišťuje výuku padelu pro děti a mládež, rekreanty i pro závodní hráče. Klub pořádá vlastní klubové turnaje, dále oficiální turnaje České padelové federace a nabízí také organizaci firemních turnajů a soukromých akcí.